Hakkımızda | Kahramanmaraş Çiçekçilik
En çok arananlar: Çiçekler, Orkide, Hediyelik Çikolata, Çikolatalı Çiçek

Biz Kimiz?

Kahramanmaraş Çiçekçilik, 20 yıla yakın hizmet deneyimi ile sizi profesyonel çiçekçilikle tanıştırıyor.Kahramanmaraş Çiçekçilik olarak 2005’ten beri çiçek sektöründe kurumsal ve Premium müşterilere hizmet vermekteyiz. Hizmet anlayışımız en kaliteli çiçeklerin, alanında profesyonel uzmanlar tarafından hazırlanması ve 0 müşteri memnuniyeti ilkesiyle tarafınıza ulaştırılmasıdır.

.Kahramanmaraş Çiçekçilik online çiçek sektöründe farklı bir noktada durmakta ve kendisini diğer çiçek markalarından ayırmaktadır.

Bunun nedeni verilen hizmetin ve hizmet sonrası servisin üst düzey kalite içermesidir. Onikişubat Çiçekçilik sektörü takip etmez. Sektörün öncüsüdür. Çiçek modasına yön veren bir kuruluştur. Sitemizde gördüğünüz bütün ürünler tasarım ekibimiz ve çiçek uzmanlarımız tarafından geliştirilmiştir. Tamamen özgün ve orijinal aranjmanlar, buketler ve güller almak istiyorsanız. Onikişubat Çiçekçilik size en iyisini sunacaktır.

Sitemizdeki tasarımlarınız dışında çiçek siparişiniz olduğunda istediğiniz çiçeği hazırlayıp, resmini çekip tarafınıza yolluyor, onayını aldıktan sonra, çiçeğin tasarımını tamamlayıp, alıcısına en kısa sürede ulaştırıyoruz. Neler yapıyoruz? Ürünlerimizde sadece çiçeklere değil, kullandığımız vazodan, ek materyallere kadar 1. sınıf malzeme kullanıyoruz. Çiçeklerimizin üzerine koyduğumuz kartları bilgisayar ortamında hazırlayıp zarf içinde yolluyoruz. Böylece çiçek sahibi dışındakiler özel yazılarınızı ve mesajlarınızı okuyamıyor. Türkiye’nin neresinde olursanız olun kaliteden ödün vermeden, 0 müşteri memnuniyet garantisiyle ve güvenilir şekilde çiçek siparişlerinizi sizlere veya sevdiklerinize ulaştırıyoruz. Nasıl Yapıyoruz? Kahramanmaraş için siparişlerimizi kendi atölyemizde, en taze çiçekleri sizler için seçerek, Türkiye geneli siparişlerimizi ise kurumsal anlaşmalarımız ve kalite anlayışımız çerçevesinde oluşturmuş olduğumuz 800'ün üzerinde bayi yapılanmasına sahip Türkiye Çiçekçileri ile sağlıyoruz. Bayilerimiz ile olan çalışmalarımızın her aşamasını sürekli takip ediyor ve merkez atölyemizde sağlanan kalitenin bayi çalışmalarımızda da sağlanabilmesi için sürekli çalışıyoruz.