Yeni Kullanıcı Kaydı

Tarafıma pazarlama ve tanıtım amaçlı SMS ve e-posta ile iletişime geçilmesine izin veriyorum.
Sözleşmeyi okudum, kabul ediyorum.

Satış Ve Mesafeli Satış Sözleşmesi

  • Çiçek siparişiniz, sipariş formunda belirtmiş olduğunuz alıcıya teslim edilecektir.
  • Alıcıya belirtilen adreste ulaşılamaz ise, çiçek apartman görevlisi, komşu veya arkadaşına imza karşılığı teslim edilebilir.
  • Bazı hastaneler, okullar, oteller ve işyerleri güvenlik nedeniyle, çiçeğin personelimiz tarafından teslim edilmesine izin vermemektedirler. Bu durumda çiçek ilgili yerdeki görevli tarafından alıcıya iletilmek üzere imza karşılığı teslim alınmaktadır.
  • Siparişiniz alıcıya belirtilen zaman diliminde ve belirtilen özelliklerde ulaştırılmış olmasına rağmen alıcı tarafından teslim alınmamış veya kabul edilmemiş ise ücret iadesi yapılmaz.
  • Çiçek gönder mede, Çiçek aranjmanlarımızda kullanılan yan ürün ve malzemelerde (kurdela, çakıl taşları, vazo vb.), mevsime ve stok durumuna göre değişiklikler yapılabilir.
  • Ücret İade Koşulları: Ödemesi yapılan her siparişin , İadesi Olmaz Promosyon Kodu Verilir .Aksi Durumında Üçret İadesi Yapılamaz Siparişler.Resimde gösterilen ürünün aynısı gitmek durumundadır.Ürün bozulmuş,zedelenmiş veya bayat ise ücret iadesi yapılır.Bazı çiçek çeşitleri her bölgede veya şehirde temin edilemediğinden ikame ( Farklı )ürün gönderilebilir.Özel günlerde sevgililer günü,anneler günü vb. yoğunluk sebebiyle gecikmeler yaşanabilir bu sebeple işyerlerine mesai saatlarine kadar teslimat gerçekleştirilir.Özel günlerde gün içerisinde teslimatı yapılmayan çiçeklerin ödemesi iade edilmez Çiçekğiniz Ertesi gün Mesai Saatleri içinde Gönderilir. Sipariş Verilken İlçe Mevki Doğru Secmemeniz Durumunda Paranız İADE edilmez O Bölge Verilecek Çiçek Siparişi ile Tekrar Siparişiniz Gider Yıl Boyunca 1 Yıl Gecerli Olmak Kaydı ile Yıl Boyunca Sipariş Verebilirsiniz... Ücret İade Edilmez Promosyon Kodu Verilir
  • SİPARİŞ VERMENİZ DURUMUNDA YUKARIDAKİ MADDELERİ ONAYLAMIŞ OLURSUNUZ İADE İPTAL KESİNLİKLER YOKTUR PROMOSYON KODU GÖNDERİLİR SİPARİŞİNİZİ 2 YIL İÇİNDE KULLANABİLİRSİNİZ
  

Üye Kayıt